Koupě prvního vašeho bytu představovala velkou investici. Bylo třeba vybavit místnosti základním nábytkem a pořídit všechny spotřebiče. Z tohoto důvodu jste zpočátku upustili od rozhodnutí, že se nastěhujete až po rekonstrukci. Nastěhovali jste se do dispozičního řešení, které v bytě zůstalo po původních majitelích. Největší nedostatky jsou především v rozmístění kuchyňské linky. Dlouhé měsíce se trápíte tím, jak nepohodlné je vaření a pečení.

mramorová kuchyň
 
Obvyklé nedostatky nemoderních kuchyňských linek:
–          málo volného místa na pracovní desce
–          varné centrum těsně vedle zdi
–          nedostatek úložných prostor
–          malý prostor v zásuvkách
–          nedostatečný počet zásuvek
–          chybí praktické organizéry a závěsné systémy
–          špatné osvětlení pracovní desky
–          lednice není součástí kuchyňské sestavy
 
A jistě bychom našli i celou řadu dalších nešvarů, které vám velmi ztěžují to, aby pro vás bylo vaření zábavou a měli jste při přípravě jídel dostatek pohodlí.
 
Při plánování nové kuchyňské linky se zaměřte na to, abyste co nejlépe využili nabízený prostor místnosti. Jídelní stůl může být umístěn i v obývacím pokoji a v kuchyni získáte možnost, jak navrhnout kuchyňskou sestavu do tvaru písmene L, nebo dokonce U. Tyto půdorysy jsou velmi oblíbené a praktické, protože máte vše při ruce. S návrhem kuchyně vám ve specializovaném studiu https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/kam-kuchyne-dodavame/moderni-kuchyne-praha/ rádi pomohou.
 
Dodání kuchyňské linky na míru oceníte nejen v tom, že si budete moci vybrat konkrétní vzhled čelních dvířek tak, aby odpovídal současným trendům bydlení, ale především proto, že dokonale vyplní celý prostor místnosti.

kuchyň s barem
 
Pokud vám chybí v malém bytě úložné prostory, můžete další získat v kuchyni! Ano, skutečně. Skříňky si nechejte vyrobit až ke stropu místnosti, nebo objednejte menší, do prostoru nad běžné horní skříňky. Ty vám budou výborně sloužit jako místo, pro odkládání sezónních věcí.
 

Prostorná pracovní deska je základ pohodlí
4.7 (93.33%)3