Přemýšlíte nad ideálním sportem, který by vám přinesl jen a pouze užitečné? Fitness vám přijde drahé a neefektivní, jenže za trenéra se vám platit nechce? V tomto případě je pro vás nejlepší plavání či vodní sporty. Proč je tomu tak?
obličej nad vodou

Je posíleno celé tělo

Nevýhodou cvičení je, že málokterá činnost posiluje všechno vaše svalstvo a celé tělo zároveň. Plavání je vhodné při všech zdravotních potížích ať už do bolesti kloubů a zad až po zvýšení fyzické kondice a posílení celého těla. Vodní radovánky bývají sice vyčerpávající, za to jsou však velice efektivní.

Sladkou, nebo slanou vodu?

Víte, že existují bazény, jejichž voda není chlorovaná? Pokud po takovémto bazénu toužíte, vyhledejte si na internetu příhodný bazén nacházející se v blízkosti vaší práce či vašeho domova. Jestli rádi experimentujete, doporučujeme vám otestovat koupání ve vodě slané. Chybí-li vám slunečné dny na písečné pláži, v ruce dřímat chladný a výtečný koktejl, pořádné opálení a autentická „chuť“ vody, bazén se slanou vodou vám vzpomínky na letní radovánky oživí.
svalnatý mladík

Bazén v pohodlí domova

Pokud se cítíte zaneprázdněni a domů se s „radostí“ vracíte až za tmy, rodina už moc netuší, jak vypadáte a vlastníte dům? Pořiďte si bazén na zahradu. Stávaly se však i takové extrémy, kdy si lidé nechali zabudovat bazén přímo do domu. Tento způsob bychom vám krajně nedoporučovali. Přiznejme si, kdo by se chtěl koupat uvnitř? Prostory uvnitř domu budou časem navlhlé, utvoří se plísně a údržba se nepochybně prodraží. Naopak se upoutejte k venkovnímu bazénu s krytím. Koupání se budete oddávat jak v létě, tak zimě. Vaše kondice se zlepší. Jak jedno přísloví říká – slon se musí jíst po kouskách. Plavání se věnujte cca 20 minut každý den. Zanedlouho pocítíte příjemnou změnu nejen z fyzického, ale i psychického hlediska.
Už jste celí nedočkaví? Objednejte si svůj vlastní bazén ještě dnes!